x

Personel takip sistemleri büyük holding ve şirket gibi yapılar aşamasında çok sık tercih edilen ve sipariş alan bir ürün olarak bilinmektedir. Bilindiği üzere pek çok personeli tek bir bünye altında toplayan ve hizmet veren alanlar, bu gibi sistemlerden faydalanmak ve kalıcı çözümler üretmek adına sizlere her daim “müşteri odaklı” bir çalışma disiplini sunmayı ihmal etmemektedir. Bu yüzden, sizlere Orfe güvencesi ile en kullanışlı ve kaliteli personel takip sistemlerini sunuyoruz.

Personel takip sistemleri kendi alanında 3 farklı ürün olarak gözlemlenmektedir. Kart okuyuculu personel takip sistemleri, parmak izi okuyuculu personel takip sistemleri ve yüz tanıma ile personel takip sistemleri. Bu 3 ürün çeşidi, personel takip sistemleri konusunda en üstün teknoloji ile donatılmış, sizlere kesin ve çözüm odaklı sonuçlar sunma neticesinde de hizmetler vermiş ürünlerin başında gelmektedir. Nitekim var olan sistemi direkt olarak kapıya, duvara veya turnikeye monte etme şansları ile beraber artık tüm personelleri çok daha ayrıntılı ve detaylı inceleme olanaklarına sahip olacaksınız. Bir personelin işe giriş ve çıkış saatini kontrol etmek, devamlılığını sürdürdüğüne dair emin olmak ve maaş hesaplaması gibi durumlarda yardım sağlamasını istediğiniz bir sistem arıyorsanız, personel takip sistemleri sizler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak görülmektedir. Bu aşamada ise en çok tercih edilen ürünlerin başında da yüz tanıma sistemi geliyor. El teması olmadığından dolayı çok daha uzun ömürlü olan ve yüzün 2/3’ü deforme olsa bile, geçiş izinleri veren bu sistem türü günümüz şartlarında fazlası ile kullanışlı ve kapsamlı bir ürün olarak ifade edilebilir. Biz de  Orfe ailesi olarak sizlere en kullanışlı ürünleri sunabilme noktasında çalışıyor, temel olarak da bu ürünlerin en kısa vadede ulaşabileceği ortamlar yaratma hususunda günden güne kendimizi geliştiriyoruz.


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/u9195580/public_html/wp-content/themes/wpt-kurumsalv2/part/single/benzer.php on line 3
Hemen AraWhatsapp